Bekleme Ekranından Çık

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM,

 

İhanet Hareketi sonrasında, yaşadığımız olumsuzluklardan tüm kurumlarımız gibi SHGM’nin de etkilendiğini ifade etmek uygun olur. Bu süreçte, SHGM’de yeni görev değişiklikleri meydana gelmiş, bu değişikliklerde ortaya çıkan ihtiyatlı tutum nedeniyle de lisans başvuru işlemleri durma noktasına gelmiştir.

 

UTED olarak mesleğimiz ve meslektaşlarımızla ilgili değişiklikleri yakından takip ettiğimizi ifade etmek isterim. SHGM’de yeni görevlendirilen SHY-66 yetkilileri ile de iletişim halindeyiz. Özellikle Temel Eğitim Tecrübe Kayıt Listesinin yeniden düzenlenmesi için gerekli girişimleri, bilgilendirmeleri yapıyoruz, yapacağız..

 

Temel Eğitim Tecrübe Kayıt Listesinde bulunan işler nedeniyle ülkemizde uçak bakım lisans alımının kolay olmadığını hepimiz dile getiriyoruz. Temel Eğitim Tecrübe Kayıt Listesinin güncellenmesi için “online” erişimi olan bir program ile sektördeki tüm uçak teknisyenlerinin desteğini talep etmemize rağmen, meslektaşlarımızdan yeteri kadar destek almadığımızı üzülerek belirtmek isterim.

 

Lisanslandırma sürecinin iyileştirilmesi ve sağlıklı işlemesi için meslektaşlarımızdan, internet sitemiz www.uted.org üzerinde bulunan bağlantı üzerinden Temel Eğitim Tecrübe Kayıt Listesine katkıda bulunmalarını bekliyoruz.

 

Değerli Meslektaşlarım,

 

Kısa bir zaman diliminde bizi etkileyen o kadar çok olumsuz olaylar yaşadık ki, kişisel ayarlarımızın bozulduğunu ifade etmek uygun olur.

 

Sosyal medya üzerinden yaptığımız paylaşımlarımızda, hain saldırılarda şehit olan kardeşlerimizin can kayıplarına üzüntülerimiz ve terör eylemlerine kızgınlığımız öne çıkmaktadır.

 

Son dönemde toplumsal birliktelik ve ortak değerler merkezinde milletimizin ayrışmadan hareket etmesi umutlarımızın yeniden parlamasına neden olmuştur.

 

Milli birlik ve kardeşliğimizin güçlenerek devam etmesini Yüce Allah’tan dilerim.

 

Değerli Meslektaşlarım,

 

Terörün dilinin, dininin, ırkının olmadığını hepimiz ifade ediyoruz.

 

Masum insanların canlarını ve mallarını hedef alan her türlü eylemi lanetliyoruz.

 

Tüm meslektaşlarıma ve sivil havacılığımızın tüm paydaşlarına görevlerinde kolaylıklar ve emniyetli çalışmalar dilerim.

 

Saygılarımla...

Önerdiklerimiz

1968 © Uçak Teknisyenleri Derneği